Všechny práce

    Začněte Kariéra S námi

Pro volná pracovní místa   Pošlete nám svůj životopis 📧 hr@adotrip.com

Adotrip.Com Pvt. Ltd. je jednou z prvních futuristických online cestovních platforem pro rezervaci letenek, hotelů, autobusů, zájezdů a dalších. Pomáháme lidem prozkoumat události, festivaly, destinace, výletní hovory, zprávy o cestování a nástroj pro plánování okruhů založený na umělé inteligenci.

Název práce Popis Pozice
Manažer firemního prodeje Jako součást firemního týmu předvedete naše hodnoty zaměřené na spotřebitele, závazek k výsledkům a neustálé zlepšování prostřednictvím inovativních řešení 2
Vedoucí prodeje vstupenek / S. Vedoucí prodeje vstupenek Nutná praxe 3-8 let. Výborná znalost Amadea nebo Galilea. 2
S. Jednatel / Asistent manažera – Outbound Sales & Operations Minimální zkušenost – 3+ (konkrétně s prázdninovými balíčky Evropa Destinace) 1
Zástupce manažera /Manager/Sr. Manažer – korporátní prodej Nejlépe z cestovního ruchu nebo bankovnictví a pojištění nebo události 1
S. Výkonný/Asistent manažera – Příchozí zájezdy (prázdninové balíčky) Profil – Sr. Executive/Asistent manažera – Příchozí zájezdy (prázdninové balíčky) Cestovní průmysl 1
Vedoucí zákaznického servisu (pouze ženy) Čerstvější - Jakýkoli absolvent (Nicméně, vystavení práce v procesu zákaznických služeb v call centru / BPO je plus) 1

Kolik je 2 + 8:
chatbot
ikona

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a získejte exkluzivní slevy a nabídky do vaší schránky

Stáhněte si aplikaci Adotrip nebo se jednoduše přihlaste k odběru a získejte exkluzivní nabídky letenek, hotelů, autobusů a dalších

Mohu vám pomoci